14/03/2013

Pompy do iniekcji ciśnieniowej, agregaty do natrysku

Pompy do iniekcji ciśnieniowej, agregaty do natrysku, pakery iniekcyjne

Pompy iniekcyjne i agregaty natryskowe

Pompy do iniekcji to nasza specjalność, oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu technologii iniekcji ciśnieniowej. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą, serwisem oraz wypożyczaniem pomp iniekcyjnych niskociśnieniowych i wysokociśnieniowych oraz agregatów i urządzeń do natrysku. Nasze urządzenia powstały w wyniku wieloletnich doświadczeń jako wykonawcy tego typu robót, dzięki czemu oferujemy urządzenia sprawdzone w warunkach budowlanych.

Oferujemy sprawdzone urządzenia wykonane z komponentów najwyższej jakości. Wszystkie nasze urządzenia objęte są 12-miesięczną gwarancją. Organizujemy szkolenia teoretyczne i praktyczne z zakresu obsługi pomp oraz technik wykonywania iniekcji.

W naszej ofercie znajdą państwo:

 

Pompy do iniekcji niskociśnieniowej do odtwarzania izolacji poziomych (przepona poziomych) i pionowych (strukturalnych). Pompy iniekcyjne niskociśnieniowe przystosowane są do aplikacji dyspersji wodnych – płynów na bazie krzemianów lub mikroemulsji silikonowych i siloksanowych.

 

 

 

Agregaty iniekcyjne wysokociśnieniowe przystosowane do prac iniekcyjnych z  żywicami epoksydowymi, poliuretanowymi i spienialnymi. Iniekcje żywicami stosuje się w pracach uszczelniających oraz w naprawie konstrukcji betonowych (zespalanie, klejenie rys).

 

 

 

 

Pompy do zapraw iniekcyjnych do wypełniania pustych przestrzeni i odwiertów zaprawą iniekcyjną suspensją lub zaczynem cementowym.

 

 

 

 

Agregaty do natrysku tynków renowacyjnych, mas bitumicznych, izolacji mineralnych, zapraw PCC.

 

Wypożyczalnia urządzeń

Oferujemy także możliwość wypożyczenia pomp iniekcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami wypożyczenia wypożyczalnia pomp iniekcyjnych  

Serwis sprzętu iniekcyjnego

Oferujemy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pomp do iniekcji niskociśnieniowej, agregatów do iniekcji żywic oraz agregatów do natysku. Oferujemy dostęp do części zamiennych. Serwisujemy także urządzenia innych producentów.

Pakery iniekcyjne

W sprzedaży posiadamy – pakery stalowe, jednorazowe, wielokrotnego użytku, kalamitki szpiczaste, końcówki iniekcyjne, nasadki oraz pozostałe akcesoria.

Istnieje możliwość odbioru osobistego lub wysyłki urządzenia kurierem. W przypadku sprzedaży lub lub wynajmu urządzenie wysyłamy kurierem na koszt nabywcy / korzystającego. Więcej informacji poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://doiniekcji.pl

Pompy do iniekcji